Установка системи телеметрії

Установка системи телеметрії

Згідно з технічним регламентом про безпеку колісних транспортних засобів, на транспортних засобах, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів і пасажирів, чисельністю понад 9 осіб, необхідна наявність апаратури супутникової навігації ГЛОНАСС або ГЛОНАСС/GPS

Система ГЛОНАСС є системою глобального позиціонування, за допомогою якої можна з точністю до кількох метрів визначати положення об'єкта. Починаючи з 2007 року система ГЛОНАСС почала застосовуватися в цивільному сегменті. На території РФ моніторинг з використанням системи ГЛОНАСС здійснюється соціальними службами: поліція, МНС, швидка допомога, пожежники і комунальні служби.

Одним з відповідальних етапів впровадження системи моніторингу ГЛОНАСС є монтаж обладнання на автотранспортний засіб.

Установка системи ГЛОНАСС на легкові автомобілі

Монтаж системи ГЛОНАСС на легковий автомобіль переважно зводиться до установки бортового навігаційного блоку. Навіть за умови установки базової комплектації системи можна буде контролюватися основні параметри, такі як місцезнаходження автомобіля, його маршрут і пробіг.

ГЛОНАСС трекер як правило встановлюють в прихованому місці. Зазвичай, у вільному просторі перед передньою панеллю авто, поруч з блоком запобіжників. Наявність в сучасних навігаційних бортових блоках вбудованої GSM антени і модуля GPS / ГЛОНАСС-приймачів знижує ризики виведення блоку з ладу.

Весь процес монтажу системи ГЛОНАСС на легковий автомобіль займає від 40 до 90 хвилин, але може бути збільшений в залежності від конструктивних особливостей окремих моделей автомобілів.

Монтаж системи ГЛОНАСС на вантажний транспорт

На монтаж апаратури супутникової навігації ГЛОНАСС на вантажний автотранспорт зазвичай вимагає більше часу, ніж при установці на легковий. Це пов'язано, перш за все, з необхідністю установки додаткових пристроїв, таких як комунікаційна панель, тривожна кнопка, датчика рівня палива, датчика температури в кузові і інших.

Для деяких вантажівок, особливо старих моделей вітчизняного автопрому, певну складність являє підбір місця для розміщення ГЛОНАСС трекера. Це пов'язано в першу чергу з наявністю екранують металевих елементів каркаса приладової панелі, а по-друге з тим, що вона повністю виготовлена ??з металу.

Основні роботи по установці системи ГЛОНАСС прості, але деякі з них вимагає великої акуратності і дотримання заходів безпеки. Наприклад, установка ДУТ (датчика рівня палива), для установки якого необхідно спустошити паливний бак, просвердлити отвір в нього, уникаючи при цьому утворення іскри, а також не допускаючи попадання в бак металевої стружки. Після установки ДУТ необхідно провести тарировки бака (калібрування для забезпечення точності вимірювання рівня в 1%), яка також є вельми трудомісткою і витратною за часом.

У цілому ж, в залежності від ситуації, установка системи ГЛОНАСС моніторингу на вантажний автомобіль може зайняти від 1,5 до 6 годин.

Ціна установки сістесми ГЛОНАСС залежить від виду транспортного засобу і буде визначена під час огляду автомобіля фахівцем в нашому сервісі.

Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.