Установка передпускового підігрівача

Установка передпускового підігрівача

З метою мінімізації проблем з запуском двигуна автомобіля в холодну пору року застосовуються рідинні опалювачі. В Європі (особливо в країнах Скандинавії) опалювачі користуються великою популярністю вже давно. Варто відзначити, що використовуються не тільки автономні підігрівачі двигуна, але працюють від електромережі. Для другого типу підігрівачів в країнах Скандинавії на парковках встановлені спеціалізовані стовпчики з електричними розетками 220 В.

На території України рідинні опалювачі поки не отримали широкої популярності, але це пов'язано лише з тим що багато хто і не знають про існування такої системи. Ті ж, хто вже став щасливим володарем такої системи, більше не відчувають труднощів із запуском двигуна в мороз.

Ціна передпускового підігрівача двигуна з установкою порівнянна з вартістю гарною охоронної системи, але приймати рішення про його необхідність повинен вирішити сам автовласник. Безсумнівно, наявність такої системи дозволить заощадити час, яке зазвичай витрачають на прогрів двигуна перед поїздкою в холодну пору, а також виключити можливість відмови запуску двигуна. Також установка передпускового підігрівача двигуна дозволить заощадити паливо і збільшить ресурс роботи двигуна. З огляду на переваги установки підігрівача двигуна

Передпусковий підігрівач двигуна встановлюється в підкапотний простір автомобіля і інтегрується в систему двигуна. Система передбачає кілька видів управління - таймер, дистанційне керування за допомогою пульта, управління з мобільного телефону.

Ціна установки передпускового підігрівача на вантажний транспорт може бути вище за рахунок монтажу додаткових модулів підігріву вантажного відсіку, але при бажанні можна зупинитися на установці обладнання для підігріву двигуна і салону.

Також можлива установка передпускового підігрівача на спецтехніку, проте в кожному конкретному випадку необхідно провести детальний огляд техніки з метою підбору місця для розміщення системи підігріву.

У нашій компанії ви можете замовити установку передпускових підігрівачів вантажного транспорту згідно з вимогами ДОПНВ.

Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.