Установка захисту паливного бака

Установка захисту паливного бака

Розташування паливного бака згідно ДОПНВ має бути таким, щоб у разі витоку палива, воно стікало на землю, не потрапляючи на нагріті ділянки автомобіля, а також на заливний горловині паливного бака повинна бути надійна, герметична кришка (пункт 9.2.4.3 ДОПНВ).

Поширюється на типиEX/II,EX/III,FL,OX при перевезенні всіх видівнебезпечних вантажів. На транспортному засобі, здійснює перевезення небезпечних вантажів, Зокрема нафтопродукти, паливний бак повинен бути обладнаний щитками з боку передньої і задньої стінок і з боку днища (не повинен перешкоджати протіканню палива на землю) (пункт 1.18.5 додатки №6 ТР 720). Поширюється на типи т / сEX/II,EX/III,FL,OX, випущених до 31 січня 2014 року, виключно у випадках доставки нафтопродуктів. Цівимоги практично в точності повторюють вимоги застарілого ПОГАТ, тому дуже часто паливні баки закривають з усіх боків, що ні суперечить ДОПНВ. Вимоги наявності захисту паливного бака т / с вироблені після 1 січня 2015 року НІ. Однак існує однозначна заборона демонтувати раніше встановлену захист паливного бака на т / с випущених до 31 Грудень 2015 року (п .20.14.10 додаток №8 Технічного регламенту Митного союзу)

У разі, коли розташування паливного бака не відповідає вимогам ДОПНВ, можлива установка додаткового паливного бака, що задовольняє вимогам, перенесення паливного бака або установка захисту паливного бака.

Конструкція захисту паливного бака

При установці захисту паливного бака в якості несучої конструкції використовується квадратний пофарбований профіль з металу, бічні стінки якого виготовляються з 2 мм листа алюмінію, що дозволяє виключити утворення шумів при русі автомобіля і в той же час збільшує термін служби захисту (броні) паливного бака до 7 років. Кріплення бічних панелей здійснюється за допомогою клепок. Нижня панель захисту паливного бака ТЗ виготовлена ??з прорізаного металу, так звана "просечка", товщиною 5 мм, що виключає можливість провисання конструкції, а також захищає паливний бак від механічного впливу, що дуже важливо при транспортуванні вантажів взимку при пересуванні по засніжених путівцях.

Важливою особливістю при установці захисту паливного бака до рами транспортного засобу є установка виключно за штатним отворів рами, щоб модифікація воля не стала якось відмовою в гарантії з боку виробника автотранспорту і ослаблення раму автомобіля. Також варто враховувати вагу конструкції захисту паливного бака, яка складає близько 20-50 кг в залежності від розмірів бака і вибраних матеріалів, і її від'єднання від рами автотранспорту при русі може стати причиною серйозної події.

Ціна установки захисту паливного бака залежить від виду транспортного засобу і буде визначена під час огляду автомобіля фахівцем в нашому сервісі. Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.