Установка тахографа

Установка тахографа

Тахограф - це автомобільний пристрій, призначений для реєстрації та контролю швидкості руху транспортного засобу, режиму праці та відпочинку водіїв. За українським законодавством, з метою забезпечення безпеки, тахографами повинні бути обладнані транспортні засоби масою більше 3,5 тонн і автобуси з кількістю пасажирських місць більше 8, згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 13 лютого 2013 р № 36. У разі відсутності тахографа на вантажному автомобілі, автобусі або іншому транспортному засобі, зазначеному в наказі Міністерства інфраструктури України, до його власникам застосовуються штрафи з 1 квітня 2014 року.

Штрафні санкції згідно «Наказу Міністерства інфраструктури України від 17 грудня 2013 р № 470 м Київ" Про внесення змін до наказу Міністерства інфраструктури України від 13 лютого 2013 р № 36 "», застосовуються в наступних випадках:

Штрафні санкції застосовуються з 1 квітня 2014 року:

  • якщо тахограф не встановлено в автобусі з кількістю місць для сидіння більше 8;
  • якщо транспортний засіб, що перевозить небезпечні вантажі, не оснащено тахографом.

Штрафні санкції застосовуються з 1 липня 2014 року:

  • якщо тахограф відсутня на вантажівці з повною масою понад 15 тонн, який здійснює міжміські перевезення;

Штрафні санкції застосовуються з 1 вересня 2014 року:

  • якщо тахограф не встановлено на вантажний автомобіль з повною масою понад 12 тонн, який здійснює міжміські перевезення;

Штрафи застосовуються до водіїв з 1 квітня 2015 року:

  • якщо тахографом не оснащено транспортний засіб з повною масою понад 3,5 тонн, що здійснює міжміські перевезення;

В Україні на автомобіль обов'язково повинен бути встановлений тахограф з ЗКЗІ. Абревіатура ЗКЗІ позначає засіб криптографічного захисту інформації. Наша компанія займається установкою тахографів з оповідей і має для цього всі необхідні сертифікати. Ми здійснюємо обладнання тахографів блоком ЗКЗІ згідно з правилами Наказу Міністерства інфраструктури України № 36 від 13.02.2013.

Правила використання тахографів регламентуються однойменною розділом (додаток №3) Наказу Мінінфраструктури України № 36 від 13 лютого 2013 роки (далі - Наказ № 36).

Нижче наводяться основні точки контролю справжніх правил:

- На транспортному засобі тахограф повинен бути тільки один (п.2 Правил використання тахографів). Порушення цього пункту може спричинити за собою маніпуляції - основа яких це порушення безперервності одержуваних даних з тахографа.

- Водій зобов'язаний перед початком руху встановити свою картку в тахограф, другий водій (змінник) також зобов'язаний тримати свою карту в тахографі протягом всього терміну поїздки, навіть якщо він не керує автомобілем, а знаходиться на пасажирському місці (п .9 (1) Правил використання тахографів).

- Водій зобов'язаний надати доступ до тахографа контролера і зробити необхідні роздруківки на його вимогу (п .9 (4) Правил використання тахографів).

- Водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати, як користуватися тахографом (п .9 (9) Правил використання тахографів).

- Транспортне підприємство зобов'язане забезпечити вміння водія користуватися тахографом відповідно до інструкції по експлуатації тахографа (п .13 (2) Правил використання тахографів).

- Транспортне підприємство зобов'язане забезпечити своєчасне технічне обслуговування тахографа і перевірку його справності (п.13 (3) Правил використання тахографів).

- Транспортне підприємство зобов'язане забезпечити водія витратними матеріалами (папером, тахошайби) (п.13 (4) Правил використання тахографів).

- Транспортне підприємство зобов'язане забезпечити наявність в транспортному засобі керівництва по експлуатації тахографа (п.11 (4) Правил використання тахографів).

Для того щоб уникнути штрафних санкцій необхідно своєчасно встановити тахограф на автомобіль. Зверніться до нас, і ми обладнаємо ваш вантажний автомобіль або автобус тахографом максимально швидко. Тахограф буде встановлений за всіма правилами, запропонованим Міністерство інфраструктури України, що дозволить вам, у випадку якщо ви займаєтеся перевезенням небезпечних вантажів, отримати необхідні дозволи на їх перевезення по ДОПНВ.

Наша компанія встановлює тахографи на всі види вітчизняних та західних автомобілів: КамАЗи, самоскиди, фури, автобуси з кількістю пасажирських місць більше 8 та інші транспортні засоби, з масою понад 3,5 тонн, що перевозять небезпечні вантажі.

Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.