Установка сепаратора палива

Установка сепаратора палива

Встановимо повітря і рідинні опалювачі і сепаратори за правилами ЄЕК ООН №122 - "Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів категорій M, N і O стосовно їх систем опалення".
В Україні придбати якісне дизельне паливо є далеко не на всіх АЗС. В наслідок використання низькоякісного палива пошкоджується паливна система, яка веде до її подальшого дорогого ремонту.
Основна проблема - наявність дрібних розчинених крапель води в дизельному паливі. Саме ця причина, як правило, веде до поломки паливної системи. Як відомо в ТНВД системі створюється величезний тиск. Вода - рідина нестисливої, потрапляючи в порожнину ТНВД з величезним тиском, здатна вибивати частки металу з корпусу ТНВД. Ці частинки, так звана "стружка", потрапляють в дизельні форсунки, виводячи їх з ладу. Мало того, "стружка" через зворотний слив потрапляє в паливні магістралі і бак автомобіля! Позбутися від неї досить проблематично. Нам відомо чимало випадків коли після повної заміни ТНВД і форсунок на нові, стружка, що залишилася в магістралях, вдруге виводила паливну систему з ладу.
Вода може виявитися в баку не тільки після заправки неякісним паливом. Вона конденсується в баку в наслідок добового перепаду температур. Тому, навіть заправляючись на перевірених АЗС, зберігається ймовірність попадання води в паливну систему.
Виробники автомобілів звичайно встановлюють перед паливною системою паливний фільтр. Паливні фільтри для системи зазвичай виготовляються самим виробником паливної апаратури. Фірмові паливні фільтри здатні захистити паливну систему, але при експлуатації в Україні єдиного бар'єру захисту явно недостатньо.
Вирішити проблеми експлуатації паливної системи в Україні під силу паливному сепаратора для дизельного палива.

Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.