Установка проблискового маячка жовтого кольору

Установка проблискового маячка жовтого кольору

Згідно з вимогами ПДР до перевезення небезпечних вантажів, проблисковий маячок жовтого кольору повинен бути включений при здійсненні процесу перевезення. Наша компанія пропонує в числі іншого і послугу установки проблискового маячка жовтого кольору.

Автомобіль, який здійснює перевезення небезпечних вантажів, повинен бути обладнаний маяком жовтого кольору (маяк повинен бути включений при здійсненні процесу перевезення - п.3.4 Правил Дорожнього Руху). Також такі судові доручення про наявність маяка жовтого кольору існує до автомобілів, що перевозять нафтопродукти (пункт 1.18.9 додатки №6 ТР ТЗ). Часто автомобіль обладнується двома маяками жовтого кольору. Робиться це на випадок несподіваного виходу з ладу одного з маяків. Наявність двох маяків який суперечить вимогам ДОПНВ та Технічного регламенту.

Серена є спеціальний попереджувальний світловий сигнал, призначений для попередження транспортних засобів. Він може бути як знімним, так і стаціонарним.

Установка проблискових маячків жовтого кольору здійснюється на дах автомобіля, або над нею. Установка всередині салону не дозволяється. При цьому необхідно забезпечити надійне кріплення маячка. До видимості сигналу маячка пред'являються додаткові вимоги. Для легкових автомобілів видимість повинна бути забезпечена на кут в 360 градусів по горизонталі. При використанні проблискового маячка на вантажному транспорті його видимість повинна становити 180 градусів, однак обов'язковою умовою є його видимість з фронтальної сторони автомобіля.

Ми проводимо установку проблискових маячків на вантажні автомобілі за доступними цінами.

Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.