Установка пристрою обмеження швидкості

Установка пристрою обмеження швидкості

Перевезення небезпечних вантажів вимагає оснащення автомобілів спеціальними засобами і механізмами, які забезпечують безпеку авто, вантажу та навколишнього середовища і людей.  Наша компанія надає послуги з доповнення, оснащенню та переоснащення конструкції авто, а також ремонт і заміну елементів і механізмів, що вийшли з ладу.  Ми ліцензована компанія - це дає нам право на проведення всіх перерахованих вище робіт.  Наші фахівці проведуть всі необхідні процедури і Ваше авто буде відповідати всім вимогам, що викладені в Правилах  ЄЕК ООН № 89 9 (з усіма правками та доповненнями). 


Поняття про пристрій обмеження швидкості.


Так,  дотримуючись суворих технічних вимог Правил  ЄЕК ООН № 89 9  -  автотранспортний засіб, що виконує транспортування небезпечних і вибухопожежонебезпечних вантажів в обов'язково повинен бути оснащений спеціальною системою - «Пристрій Обмеження Швидкості».  У правилах ЄЕК-ООН-№ 89 пункт 2.6 підпункт 1 говорить: «Пристрій Обмеження Швидкості» - мається на увазі механізм, який  певним (їх кілька) методом зменшує (обмежує) кількість (об’єм) палива,що подається на згоряння в двигун. Це призводить до обмеження швидкості руху транспортного засобу, до заданої регламентованої величини. 


  Авто, що перевозять небезпечні вантажі на які поширюються ці вимоги, щодо присутності ПОШ - це вантажні автомобілі (авто транспортні засоби на монолітній рамі, а також авто тягачі з напівпричепами), що мають максимальну масу понад три з половиною тонни. 


Доповнення до вимог, щодо встановлення ПОШ.


Позицією 9.2.5 ДОПНВ – система ПОШ повинна бути налагоджена так, щоб швидкість автомобіля не перевищувала 90 км/год. з урахуванням регламентних допусків на пристрій, в межах 5 км/год. у бік збільшення або зменшення.


Слід врахувати ще один важливий момент.  Сучасні автомобілі (легкові та вантажівки) оснащуються заводською, вбудованою в систему управління роботою двигуна, системою обмеження максимально можливої швидкості.  Але це зовсім не те про що говорять та вимагають правила щодо перевезення небезпечних вантажів. ПОШ - це повинна бути окрема, незалежна механо-електрична система, яка механічним способом обмежує подачу палива до необхідної кількості. Багато заводів, що випускають авто сертифікували свої автомобілі за Правилами ЄЕК ООН № 89 9 (з усіма правками та доповненнями), але не встановили фізично обмежувач швидкості. Після закінчення монтажу ПОШ такий авто транспортний засіб не потребує додаткових реєстрацій (відповідних відміток у техпаспорт авто про те, що його конструкція була змінена).  У разі встановлення на автомобіль, який не має схвалення типу транспортного засобу по ЄЕК ООН № 89 9, , системи ПОШ - потрібна обов'язкова реєстрація цих змін із занесенням в техпаспорт автомобіля цих відомостей – про конструктивні зміни, що були зроблені. 


 ПОШ – типи та механічне виконання. 


ПОШ (за Правилами ЄЕК ООН) представляє собою декілька розрізнених елементів - електронний керуючий блок і виконавчий механізм.  Для правильної роботи ПОШ автомобіль повинен мати цифровий  тахограф або електронний вимірювач швидкості (спідометр), задля отримання даних про швидкість авто в електронному вигляді.  Виконавчий механізм буває декількох видів і відрізняється механізмом обмеження подачі палива в двигун. 


  • Спеціальний кран на головному паливо проводі, який безпосередньо регулює кількість палива, що подається. Кількість палива, що надходить в циліндри двигуна, піддається точному регулюванню - обмеженню і відповідно обмеженню швидкості автомобіля. 
  •  Спеціальний механізм, встановлений на педалі газу. Він обмежує хід педалі і не дає натиснути її сильніше (глибше), тим самим обмежуючи швидкість авто. 
  •  Механізм, який інтегрується з карбюратором - він регулює ступінь відкриття заслінки. 
  •  Привід, який впливає на рейку насоса палива високого тиску - це безпосередньо впливає на подачу палива до камери згоряння і відповідно регулює швидкість руху автомобіля. 


Перед подачею документів на отримання дозволу.


Після безпосереднього закінчення встановлення всіх елементів ПОШ, також необхідно згідно пунктам Правил  (ЕЕК_ООН_ №89) розділ 4.9  і 4.9 підпункти 1 і 4 зробити наведене нижче.


  • Електронний керуючий блок ПОШ повинен бути опломбований, а також необхідно регулярно (перед початком руху авто з небезпечним вантажем) перевіряти наявність пломби. 
  • В межах прямої видимості водія, необхідно помістити табличку з фразою - «ОБМЕЖУВАЧЬ ШВИДКОСТІ ВСТАНОВЛЕН» або можлива інша аналогічна фраза, яка однозначно розуміється і напряму дає зрозуміти, що авто оснащено системою ПОШ. 
  • Також необхідно розміщення спеціальної позначки (добре видимої), яка дає можливість зрозуміти (іншим водіям и пішоходам), яке граничне (максимально можливе), обмеження швидкості (конкретне значення) встановлено на даному автомобілі, призначеному для перевезення небезпечних вантажів. 


Звертайтеся в нашу компанію, і ми в найкоротший термін встановимо і налагодимо на Вашому автомобілі пристрій для обмеження гранично допустимої швидкості. Всі елементи і запчастини, що встановлюються або замінні нами, повністю відповідають всім технічним вимогам ADR.  Після закінчення проведення необхідних робіт і здачі автомобіля, Ви в той же день маєте можливість подавати документи до відповідних держорганів і незабаром, без зайвих клопотів і зауважень, отримати документи, що дозволяють перевезення небезпечних вантажів цим (Вашим) автомобілем.

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.