Ремонт та діагностика пневматичної системи, гальмівної системи вантажівок і причепів

Ремонт пневматичної системи (пневмопідвіски) вантажних
транспортних засобів, причепів і напівпричепів

Пневматична система вантажного автомобіля - це складна виконавча система, управління якою здійснюється електронікою автомобіля, обробляючи дані від різних датчиків, клапанів, які надходять в блок управління. Блок управління посилає сигнал виконавчим механізмам- гальмівним клапанам і гальмівним кранам автомобіля та іншим допоміжним механізмам.

Наша компанія проводить діагностику, ремонт та калібрування підвіски силами кваліфікованих співробітників, за допомогою передових засобів комп'ютерної діагностики. Технічне обслуговування та ремонт пневмосистем, робимо на будь-яких європейських і деяких українських вантажних автомобілях і причепах.

Сучасні вантажівки і причепи оснащуються електронною системою управління пневмопідвіски. Компанія WABCO таку систему позначає абревіатурою ECAS, і це розшифровується як Electronically Controlled Air Suspension, у інших виробників, вона може називатися по іншому, але принцип дії у всіх один і той же, це управління пневмопідвіски електронікою, в залежності від швидкості руху, навантаження на вісь і інших показників.

Пневматичну систему автомобіля необхідно перевіряти кожні 50 тис. Км або 1 раз на рік, так само необхідний щоденний огляд, вироблений водієм автомобіля. Несправна гальмівна система може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди і привести до сумних результатів.

При справній підвісці відбувається правильна адаптація підвіски транспортного засобу при гальмуванні, різкому бічному прискоренні та інших факторах. Несправна або НЕ відкалібрована пневмопідвіска вантажного автомобіля або причепа може стати причиною не тільки штрафів з боку СЦ МВС, наприклад, за негабарит по висоті, або, наприклад, через різницю тиску в пневмобаллонах, відбувається нерівномірний розподіл навантаження на осі і відповідно штраф за перевантаження на вісь у наявності.

Але найголовніше, несправності пневмопідвіски можуть привести до аварії, так як електроніка при гальмуванні знімає показання, в тому числі і з датчиків підвіски, і визначає алгоритм гальмування, і відповідно відбувається видача команди, на застосування зусиль на гальмівні механізми, в залежності від навантажень в пневматичної підвісці автомобіля.

Так що дуже важливо, що б діагностикою та обслуговуванням пневматичних систем вантажних автомобілів і причепів, займалися люди мають знання і засоби діагностики вантажівок і причепів. Звертайтеся по допомогу і ми надамо Вам її, за розумну ціну.

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 3/5.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 239-25-68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.