Калібрування тахографа

Перш ніж працювати з тахографом, його після установки необхідно відкалібрувати. Проведення калібрування тахографа повинно проводитися регулярно. Якщо в конструкцію транспортного засобу вносилися будь-які зміни, повторна калібрування також необхідна. Варто відзначити, що калбіровку слід проводити якомога ближче до безпосередньо використання транспортного засобу для перевезень. Налаштування тахографа проводиться в тому числі для ідентифікації номера автомобіля, перевірки реєстраційного номера, визначення діаметра та розміру шин, юстирування значення обертів коліс і інших швидкісних параметрів.

Калібрування тахографів здійснюється строго за вимогами ЄУТР та включає в себе кілька етапів: після включення пристрою вказується час, дата і номер VIN автомобіля. Далі слід безпосередньо калібрування пристрою. Після цього необхідно внести необхідні дані в документи, а потім вже готується наклейка і сертифікат калібрування тахографа.

Замовити послугу і уточнити ціну, або задати питання можна, зателефонувавши черговому фахівцеві по телефону +38 (0..) ...-..-..

Наші контакти

Офіс компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (97) 930-90-90
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Майстерня компанії

Київ, вул. Оранжерейна, 3.
+38 (044) 361-47-74, +38 (067) 930-90-90
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.